Teslimat Koşulları

Aynı Gün Kargo

 

Üzerinde "Aynı Gün Kargo"  logosu bulunan ürülerimiz, sipariş verdiğiniz gün, diğer ürünlerimiz ise en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. "Aynı Gün Kargo" gönderimli ürünler, mesai saatleri dışında (saat 17:00'dan sonra) sipariş verilmişse, ertesi gün, hafta sonu verilen siparişleriniz Pazartesi günü, resmi tatil günlerinde verilen siparişleriniz ise tatil bitimini takip eden ilk iş gününde kargoya teslim edilir

Gönderimlerimiz MNG Kargo veya Yurtiçi Kargo  ile yapılmakta olup, büyük şehirler ve şehir merkezleri ertesi gün olmak kaydıyla, tüm Türkiye'ye en geç 3 gün içerisinde kargo firması tarafından teslimat yapılır.

 

Stok Garantisi

 

Üzerinde "Aynı Gün Kargo"  logosu bulunan ürünlerin stoğu kendi depomuzda tutulmaktadır. Satışa açık olan diğer ürünlerimiz ise ithalatçı firma deposunda bulunmaktadır. Dolayısıyla sitemizden yaptığınız alışverişlerde, sipariş verdikten sonra, ürünlerin tedarik edilememesi gibi bir süreç yaşamazsınız. Satışa açık olan (sepete ekleyebildiğiniz) tüm ürünlerin stoğu mevcuttur.